Flizar zwycięża

W przedostatniej kolejce ligi FLO doszło do spotkania na szczycie pomiędzy Olszą II, a Flizarem. Z konfrontacji tej zwycięsko wyszła ekipa Flizaru pokonując pewnie przeciwnika 4-0.Po tej serii spotkań Flizar liderem i wydaje się, że zdobędzie tytuł najlepszej drużyny ligi gdyż w ostatniej kolejce potykać się będzie z ostatnią ekipą rozgrywek Henryk Ski i mało prawdopodobne aby przegrała. Ale dopóki piłka w grze jak mawiał Jan Ciszewski to wszystko jest możliwe, na co bardzo liczy Olsza II. Fragmenty spotkania decydującego o mistrzostwie już niebawem w zakładce wideo. Kolejne zwycięstwo zaliczyła drużyna Smakoszy i kolejne bramki zdobył Andrzej Jałocha, który tymi trafieniami raczej zapewnił sobie tytuł króla strzelców ligi. Swoje szanse na pudło zaprzepaściła sympatyczna drużyna Kolorowych remisują z Henryk Ski 4-4.Tak więc 13 kolejka przyniosła decydujące rozstrzygnięcia w lidze  Na prośbę zawodników poszczególnych drużyn zakończenie ligi wraz z podsumowaniem odbędzie się w sobotę 9 stycznia nowego roku, a nie jak pierwotnie podawałem 29 grudnia .Na to zakończenie gdzie nastąpi wręczenie pamiątkowych pucharów dla 3 najlepszych zespołów i zawodników ligi już dziś serdecznie zapraszamy. Impreza odbędzie się w Biesiadzie z "Hudym smalcem" ul. Dobrego Pasterza 8, gdzie na uczestników ligi czeka drobny poczęstunek i małe co nieco .Prosimy kierowników drużyn o określenie liczby uczestników.