Clepardia zwycięża

Mecz finałowy w lidze FLO był bardzo dobrym widowiskiem. Zarówno Clepardia jak i Vicenti bardzo dobrze zaprezentowały się w meczu i stworzyły sporo ciekawych akcji.Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Clepardii po atomowym strzale Bogdana Pięty piłka odbiła się od poprzeczki i znalazła się w bramce Vicenti. Drugie trafienie to zasługa Andrzeja Jałochy, który wykończył przytomnie akcję gospodarzy. Vicenti stworzyli sobie w tej części spotkania kilka dogodnych okazji ale byli nieskuteczni lub na drodze stawał dobrze broniący Krzysztof Kuś.Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0.Trzecie trafienie to znowu gol dla Cleapardii, a strzelcem gola Bogdan Pięta po dobrze wykonanym rzucie wolnym.Gdy wydawało się że jest po meczu do głosu zaczęli dochodzić goście.Rzut wolny i złe ustawienie muru przyniosło Vicenti bramkę a strzelcem zawodnik grający z nr 9 Elia Vincenzo. Kolejna bramka to wynik składnej akcji Clepardii i Killer strzela na 4-1.do pustaka.Końcówka spotkania przyniosła sporo emocji gdyż Vicenti zdobyli jeszcze 2 gole.Pierwszy po strzale Tiany,który uderzył z dystansu i piłka obiła Krzyśka Goldę myląc bramkarza gospodarzy.Trzecią bramkę dla gości zdobył zawodnik grający z nr 10 finalizując świetną akcję niebieskich. Vicenti próbowali doprowadzić do remisu lecz brakło już czasu.Tak więc zwycięża Clepardia która po sezonie zasadniczym zajmowała I miejsce w tabeli.Drugie miejsce dla Vicenti

W meczu o 3 miejsce Henryk Ski pokonał Bratniaka 8-5.Mały finał tylko do I połowy spotkania był wyrównanym widowiskiem. Później do głosu doszła ekipa białych i zdecydowanie zwyciężyła. Gratulacje dla Henryk Ski który w tej edycji zagrał kilka bardzo dobrych spotkań występując w regularnym składzie.