O nas

Futbolowa liga oldbojów powstała na wskutek zapotrzebowania gry w piłkę nożną panów ,którzy ukończyli 35 rok życia i chcą się poruszać na doskonałej nawierzchni boiska w duchu sportowej rywalizacji fair play.Do rozgrywek zapraszamy drużyny amatorskie, które będą rywalizować w regularnej lidze z udziałem 8-12 drużyn.Mecze bedą rozgrywane w piątki w godzinach 19.00-22.00 na orliku ze sztuczną nawierzchnią z oświetleniem w okolicy centrum Krakowa.Zapewniamy doskonałe warunki do rozgrywania spotkań piłkarskich.Osoby ,które podjęły się stworzenia rozgrywek posiadaja wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji turniejów piłkarskich.W latach przygody z piłką byli uczestnikami rozgrywek piłkarskich na róznych szczeblach, biorąc udział w turniejach krajowych i zagranicznych co pozwoli stworzyć ligę,która zadowoli najbardziej wybrednych uczestników.Dołożymy wszelkich starań, aby uczestnicy rozgrywek byli w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani.